הטרדה מינית?? לא אצלנו בעסק!

האווירה בעבודה פתוחה וחופשית? בקבוצת הוואטאפ של המחלקה מועברים סרטונים סקסיסטיים? בין שני עובדים מתנהל קשר רומנטי? העובדת נשלחת ללקוח חיצוני וחווה הטרדה? מעסיק, שים

קרא עוד »

פרסומים חיצוניים

חשבתם להעסיק בני נוער? כדאי שתדעו את המותר והאסור

החופש הגדול כבר התחיל ואלפי בני נוער מחפשים ומוצאים עבודה. אם גם אליכם פונים בני נוער שרוצים להתחיל בעצמאות כלכלית, אז במיוחד בשבילכם ריכזנו את המידע שממש חשוב לדעת.
פורסם ב- obiter בתאריך 14/07/2020

חמישה דברים שלא ידעתם על עו"ד טלי חץ לוי

עורכת הדין טלי חץ לוי יודעת שהכל יכול להתהפך בשבריר שניה, לטוב ולרע, זו נקודת המוצא שלה כשהיא נגשת לכל תיק משפטי, בנחישות של מי שיודעת שהכל אפשרי, חמש עובדות לא מספיקות כדי לספר את סיפורה המלא או להאיר את גישתה אבל זו בהחלט התחלה
פורסם ב- obiter בתאריך 14/09/2020

חיזוק חשוב לזכויות עובדי הקבלן

בית הדין הארצי מרחיב את ההגנה על עובדי כח אדם וקובע: גם המשתמש בפועל בשירותי העובד נדרש לקיים שימוע.
פורסם ב- obiter בתאריך 04/08/2020

התשמע קולי? על שימוע בתקופת הקורונה, ובכלל

עובד – זומנת לשימוע טרם פיטורים בתקופת הקורונה? מהו שימוע? מהן חובות המעסיק כלפיך ומהן זכויותיך בשימוע, וכיצד עליך להערך?
פורסם ב- obiter בתאריך 16/06/2020

העליון: כניסה לבידוד לא תזכה בימי מחלה באופן אוטומטי

הנוהל שהתקיים עד היום מתחילת מצב החירום של הקורונה, לפיו תקופת הבידוד של עובדים החוששים שמא נדבקו תיחשב כימי מחלה, בוטל על ידי בית המשפט העליון. למדינה ניתנו חודשיים למצוא פתרון אחר.
פורסם ב- obiter בתאריך 27/07/2020

העובד בבידוד? המדריך למעסיק שנשאר לבד

הימים עוברים העסק מתחיל להשתקם. אתה מחזיר עובדים מחל"ת, עושה התאמות למציאות החדשה ופתאום… גל שני מעבר לפינה, ועובדים מתחילים להכנס לבידוד. מה עושים ? איך מתמודדים?
פורסם ב- obiter בתאריך 07/07/2020

מורה דרך למעסיקים לקראת תום החל"ת

עם חזרת המשק בהדרגה לפעילות, עולות בקרב המעסיקים שאלות רבות לגבי החזרת העובדים מחל"ת, מה מותר, מה אסור וכיצד עליהם לפעול. נענה על שלוש השאלות המרכזיות: האם אני יכול להאריך לעובד את תקופת החל"ת?  האם אני מחוייב להחזיר עובד בסיום החל"ת? האם אני רשאי לפטר את העובד?
פורסם ב- obiter בתאריך 11/06/2020

דילוג לתוכן