טלי חץ - משרד עורכי דין וגישור בתחום דיני העבודה

מתלבטים לגבי הצורך בליווי משפטי של עורך דין לדיני עבודה? הגעתם למקום הנכון.
כולנו שייכים למעגל העבודה בדרך כזו או אחרת – אם כמעסיקים, אם כעובדים ואם כנותני שירותי פרילנסר – ומשכך כולנו נתקלים בשאלות וסיטואציות בהן איננו יודעים כיצד לפעול.

טלי חץ משרד עורכי דין וגישור הוא מבין המשרדים המובילים בארץ בתחום דיני העבודה.
המשרד קיים משנת 2007 ועוסק בתחום דיני העבודה בלבד, מתוך ראיה שרק גורם מקצועי, אשר חי ונושם את התחום, יידע ללוות אתכם בצורה המקצועית והטובה ביותר בעת הצורך.
בחירת משרדנו ללוות ולייצג מעסיקים, עובדים ופרילנסרים, נבעה אף היא מהרצון לתת לכם את המענה הטוב ביותר לכל סיטואציה – שכן אנו מכירים את כל הצדדים ויודעים לתת את הפתרון בעל הראיה הרחבה ביותר – לטובת הלקוח. לטובתכם.

משרדנו שם בחזית את השירות המקצועי המיטבי ללקוח, תוך הקפדה על דיוק וירידה לפרטים הקטנים. אין נקודה שחומקת מאיתנו, ודרך פתרונות מקובלים או יצירתיים נוכל להגיע לתוצאה הנכונה ביותר עבור הלקוחות שלנו.

המשרד מלווה ומייצג לקוחות בכל הארץ.

ניתן לתאם פגישת ייעוץ ראשונית באיזור השרון או באון-ליין.

למה דווקא אנחנו?

מומחיות וייחודיות

משרדנו הינו משרד בוטיק העוסק אך ורק בתחום דיני העבודה. ייחודיות המשרד היא בבחירתנו ללוות ולייצג מעסיקים מחד אך גם עובדים ופרילנסרים מנגד – בחירה זו היא אשר מעניקה לכם ערך נוסף – ראיית מלוא התמונה בצורה רחבה ויכולת לצפות את מהלכי הצד השני והידיעה כיצד להתמודד איתם בצורה הטובה ביותר להשגת התוצאה הרצויה לכם, בפרט כאשר תחום דיני העבודה הינו תחום כה דינאמי החי את פסיקת בתי הדין לעבודה.

דעו לאן אתם הולכים

אנו מאמינים ש"ידע הוא כח" זו לא סיסמא – והידע אצלנו הוא דו כיווני. כאשר אתם מגיעים למשרדנו נדאג לקבל מכם את כל המידע שיש בידיכם – כל רסיס מידע שנקבל יכול להשפיע על נקודת המבט המשפטית והאסטרטגיה לפיה יש לפעול. במהלך הטיפול והליווי תהיו גם אתם חשופים למידע רב – נדאג לעדכן אתכם בכל מה שחשוב לדעת באותה נקודת זמן וקדימה, בדרך זו תהיו תמיד מעודכנים, רגועים ובטוחים שאתם בראש מעייננו.

אנו תמיד איתכם

השירות האישי והזמינות שלנו אליכם מובילים את המשרד מאז הקמתו. אנו מאמינים במתן מענה צמוד מיידי, מותאם לסיטואציה, ולעולם לא תרגישו לבד.

אנחנו נעזור לכם להצליח!

מלאו את הטופס עכשיו
ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ראשונית

דילוג לתוכן